Zadzwoń do nas

akro-tech

akro-tech

Narzędzia warsztatowe

Akro-Tech jest partnerem producenta doskonałej jakości narzędzi ręcznych. UNIOR jest firmą z tradycjami, powstałą w 1919r. W 1953 roku po raz pierwszy zastosowano technologię kucia matrycowego w produkcji narzędzi ręcznych. Obecnie UNIOR jest jednym z największych europejskich producentów profesjonalnych narzędzi ręcznych. Od 1994 roku produkcja w fabrykach firmy przebiega zgodnie z normą ISO 9001/2000. Wysokonapięciowe narzędzia są testowane zgodnie z uwzględnieniem norm DIN EN 60900.
Dzięki zastosowaniu nowych technologii oraz wysokiej jakości materiałów, oferowane narzędzia ręczne charakteryzują się bardzo wysoką trwałością i doskonałą precyzją, co pozwala producentowi na udzielenie długoletniej gwarancji.

Nasze narzędzia, dzięki powyższym zaletom są doceniane przez profesjonalistów jak i zwykłych użytkowników. Oferta firmy UNIOR, obejmuje kilkanaście tysięcy pozycji różnego rodzaju narzędzi, które umożliwiają wykonywanie wszelkich prac serwisowych i warsztatowych. Są to wszelkiego rodzaju klucze nasadowe, płaskie, płasko-oczkowe, nastawne, wkrętaki oraz wózki i szafki narzędziowe. Potencjalny użytkownik narzędzi UNIOR ma do wyboru pełen zakres narzędzi w zestawach, w opakowaniach metalowych, kartonowych, a także z tworzywa sztucznego. Oferowane są również narzędzia w specjalnych modułach z tworzywa sztucznego, ktore ułatwiają prowadzenie nowoczesnej gospodarki narzędziowej w warsztatach i serwisach. 
 

Narzędzia ręczne firmy Unior to m.in. dedykowane narzędzia dla:
 

  • mechaników,
  • elektryków i elektroników,
  • konstruktorów,
  • hydraulików,
  • stolarzy itp.

http://www.unior.com

tel. 0-91 489-63-62

 

nasza-oferta

Materialy do pobrania

Badz na biezaco! Pobierz juz teraz. Materialy on-linePobierz
Dopisz się do listy badz na bieżąco ...